Κλήρωση πρωταθλήματος Ένωσης ποδοσφαιρικών σωματείων Πειραιά

Αθλητική Ένωση Σαλαμίνας

Δάφνη ταμπουριών

πολυκράτης

Φοίνικας Αγίας Σοφίας

Πήγασος Αγίου Διονυσίου

αθλητική Ένωση Νίκαιας σαλαμινομάχοι

αθλητικός σύλλογος κωφών

άνω Νεάπολη

Ποσειδών

Προμηθέας

προφήτης Ηλίας

Χατζηκυριακειο

και Οδηγήτρια

Γ κατηγορία έχει ως εξής

Μία μικρή διακοπή και θα συνεχίσουμε με τις ομάδες της Γ Πειραιά

Ο Αστέρας Νίκαιας στον 2ο όμιλο

Παμφαληρικός στον 1ο όμιλο

Ο Ολυμπιακός Κερατσινίου στον 2ο όμιλο

Οι φίλαθλοι στον 1ο όμιλο

Ο Άγιος Δημήτριος στον 2ο όμιλο

Λέοντες Καμινίων στον 1ο όμιλο

Νέοι Δραπετσώνας στον δεύτερο όμιλο

Ο θησέας στον 1ο όμιλο

Πανιώνιος Κερατσινίου στον 2ο όμιλο

Παντζιτζιφια κος στον 1ο όμιλο

Ο φαληρικός στον 2ο όμιλο

Ο αργοναύτης στον 1ο όμιλο

Η σπίθα στον 2ο όμιλο

Ο Άρης Αμφιάλης στον 1ο όμιλο

Το νέο Ικόνιο στον 2ο όμιλο

Ο Ολυμπιακός Περάματος στον 1ο όμιλο

Ο πειραϊκός στον 2ο όμιλο

ΑΟΚ Φαλήρου στον 1ο όμιλο

Η ένωση Καμινίων στον 2ο όμιλο

Ο ΑΟ Πειραιάς στον πρώτο όμιλο

Ο Πυθααγόρας στον 2ο όμιλο

Ο περαμαϊκός στον 1ο όμιλο

Ο Ήφαιστοςστον δεύτερο ομιλο

Κορυδαλλός στον 1ο όμιλο

Αστέρια Δραπετσώνας στον 2ο όμιλο

Η Κύπρος Κορυδαλλού στον πρώτο όμιλο

Η αναγέννηση Μοσχάτου στον 2ο όμιλο

Η Ένωση Ρέντη στον πρώτο όμιλο

Σε λίγο αρχίζει η κλήρωση της β κατηγορίας

Η Προοδευτική κληρωθηκε επικεφαλής στον 1ο όμιλο

ο αμπελακιακός επικεφαλής στον 2ο όμιλο

Στο 2ο όμιλο πάει και ο Αίας Σαλαμίνας

Στον 1ο όμιλο με την Προοδευτική πάει ο Σαρωνικός

Ο Ατρόμητος Πειραιά πέφτει στον 1ο όμιλο

Η Χαλκηδόνα κληρώθηκε στον 2ο όμιλο

Η ΑΕ Περάματος κληρώθηκε στον πρώτο όμιλο

Ο ΑΟ Καραβάς έπεσε στον 2ο όμιλο

Η Αμφιάλη κληρώθηκε στον πρώτο όμιλο

Η χαραυγή κληρώθηκε στον 2ο όμιλο

Μαύρος αετός Ολυμπιάδα στον 1ο όμιλο

Ελλάς Ποντίων στο 2ο όμιλο Η νίκη Ρέντη κληρώθηκε στον 1ο όμιλο

Οι νέοι ευγένειας κληρώθηκαν στο 2ο όμιλο

Ο Αστέρας Κερατσινίου κληρώθηκε στον 1ο όμιλο

Ο Ηρακλής Νίκαιας κληρώθηκε στον 2ο όμιλο

Ο Πανεαπολικος  κληρώθηκεστον 1ο όμιλο

Ο ατρόμητος Κερατσινίου κληρώθηκε στον 1ο όμιλο

Ο α.σ. Δραπετσώνας κληρώθηκε στον 2ο όμιλο

Η θύελλα Μοσχάτου κληρώθηκε στον 2ο όμιλο

Η Δόξα Πειραιά κληρώθηκε στον 1ο όμιλο

Ο Αετός Κορυδαλλού κληρώθηκε στον 2ο όμιλο

Ο Ίκαρος Καλλιθέας κληρώθηκε στον πρώτο όμιλο

Η κα τέλλα κληρώθηκε στον δεύτερο όμιλο

Η Αστυπάλαια κληρώθηκε στον 1ο όμιλο

Ο Δίας Κορυδαλλού κληρώθηκε στον 2ο όμιλο

Η θύελλα Κορυδαλλού κληρώθηκε στον 1ο όμιλο

Ο α.σ. Ποντίων κληρώθηκε στον 2ο όμιλο

 

 

Σιγά σιγά γεμίζει η αίθουσα εκδηλώσεων είναι εδώ ήδη πολλές ομάδες και συνεχώς έρχονται εκπρόσωποι.