Α.Ε.Κ Κ19 – Α.Ο Καραβά. 3 – 3

Το δεύτερο φιλικό στα πλαίσια της προετοιμασίας έδωσε σήμερα η ομάδα μας αντιμετωπίζοντας εκτός έδρα την Κ 19 της ΑΕΚ, με το αποτέλεσμα να έρχεται ισόπαλο 3-3.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο πρώτο μέρος με το γκολ του Μιχάλη Κοσίδη στο(5′) .
Καταφέραμε να ισοφαρίσουμε με τον Παναγιώτη Ατματζίδη στο (13′) όπου έγινε το 1-1.
Στο επόμενο λεπτό οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-1 με το γκολ του Κώστα Ρουκουνάκη (14′).
Η ομάδα μας ισοφάρισε ξανά με γκολ του Παναγιώτη Ατματζίδη στο (44′) όπου έγινε το 2-2.

Το προβάδισμα το πήραμε στο (84′) λεπτό με τον Ίντριζ Μιρντιτά κάνοντας το 3-2, όμως οι γηπεδούχοι μετά από ασίστ του Τόλη Χριστόπουλου ισοφάρισαν και έγινε το 3-3.

Ευχαριστούμε θερμά την ακαδημία ποδοσφαίρου ΠΑΕ ΑΕΚ για την άψογη φιλοξενία που παρείχε στην ομάδα μας.